RegisterRemind My Password
Sign in

Toplantı & Organizasyon

Monotonlaşan ve betonların arasına sıkışarak yapılan verimsiz şirket organizasyonlarından sıkılmadınız mı? 
Toplantı, Eğitim ve Şirket Organizasyonlarınızı doğanın sessizliği ve huzuru içinde verimli kılın.


İş arkadaşlarınızla beton binalardan dışarıya çıkıp sessiz, huzurlu ve keyifli iş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz Miranda Garden Polonezköy, 50 kişi kapasiteli toplantı salonuyla hizmet veriyor. Polonezköy’ün en büyük mekanlarından biri olma özelliğini elinde bulunduran Miranda Garden Polonezköy, farklı şekillerde değerlendirilebilecek alternatif bahçelersiyle 360 derece etkinlik hizmeti verebilecek bir açık alana sahiptir. Kurumsal iş toplantılarınızdan, gala yemeklerine, konser organizasyonlarından, outdoor aktivitelerine kadar aklınıza gelebilecek her etkinliği kusursuz bir planlama ile gerçekleştiren Miranda Garden Polonezköy bir çok kurumsal firmanın organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.
 

DOĞA TOPLANTI SALONU

Doğa Toplantı Salonumuz 300 m2, yükseklik 4 mt, U ve Sınıf düzeni 150 pax, Tiyatro düzeni 300 pax, Gala düzeni 150 pax kapasitelidir. Doğa Toplantı Salonumuz bahçemizde yer alan bağımsız bölüm olması sebebi ile gün ışığı aldığı için toplantılarınız daha ferah bir ortamda olacaktır. 

Toplantı salonumuzda standart olarak klima, havalandırma, halı zemin, sabit barkovizyon, perde ve ses - mikrofon sistemleri mevcuttur. Salonlarımızın içinde veya hemen dışında cofee break alanları ve yine hemen dış yanı başında sigara içme alanları mevcuttur.

 


 

 

 

Powered By TravelAps.com

Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0850 767 33 33
 
no-reply@otelineode.net